Lietuvos pilys ir dvarai
Lietuvos pilys ir dvarai
Lietuvos pilys ir dvarai
Turtingos Lietuvos istorijos liudininkai dvarai ir valstybės galybę menančios pilys kasmet vis garsiau kviečia susipažinti su šlovinga praeitimi, pasigėrėti juos supančiais gamtos turtais, pasivaikščioti šimtamečiais parkais. Kur kitur, jei ne išlikusiose pilyse ar jų griuvėsiuose, pavyks bent trumpam nusikelti kelis šimtus metų atgal ir pabuvoti slaptuose požemiuose ar savo rankomis prisiliesti prie autentiškų senovinių ginklų, patirti viduramžių atmosferą ir išbandyti senovinius amatus.
Iškilių pilių istoriją pratęsia atgimstantys dvarai. Jų puoselėjama kultūra vis labiau traukia naujų potyrių, istorinio ir gamtinio pažinimo ieškančius keliautojus. Vieni dvarai vilioja meno ir muzikos šventėmis, kiti siūlo naktines keliones, treti vaišina dvariškais patiekalais iš šimtmečių receptų knygos, ketvirti apsvaigina pasakiško gamtos grožio parkais.
Į kultūros vertybių apskaitą įtraukta daugiau nei 570 dvarų, iš kurių atrinkti itin patrauklūs poilsiautojams, kviečiantys išbandyti įvairias edukacines programas, susipažinti su istorija, pasisemti unikalios patirties. Norint aplankyti visus leidinyje pristatomus objektus, tikrai prireiks savaitės atostogų. Tad mes jau spėjame, kur
praleisite artimiausias atostogas ar laisvadienius. O kad jie būtų sklandūs, pasiimkite į kelionę šį leidinį. Jis bus naudingas, kai vingiuosite Lietuvos keliais ir rinksitės, kurio dvaro ar pilies duris praverti.

Visus infoleidiniai.lt skaitmeninius katalogus  galite rasti ČIA.

About Author

Visi leidiniai