Kas mes esame

Daugiau formatų, daugiau galimybių. Mes keičiame turinio skaitymo būdą. Skaitmeninių leidinių platforma. Nuo verslo dokumentų iki žurnalų…

Info leidiniai suteikia galimybę visiems, pradedant nepriklausomais kūrėjais ir baigiant gerai žinomais prekės ženklais, statinius dizainus paversti aukštos kokybės turiniu kiekvienam skaitmeninės rinkodaros kanalui.
Sukurkite vieną kartą, įkelkite į skaitmeninių leidinių platformą ir bendrinkite visur.
Info leidiniai yra skaitmeninio leidinių publikavimo platforma, leidžianti įmonėms lengvai pristatyti save ar savo produktus bei paslaugas.
Nuo verslo dokumentų iki skaitmeninių brošiūrų, meniu, katalogų ar žurnalų. Padedame kūrėjams ar įmonėms statinius failus paversti į didelio našumo turinį kiekvienam skaitmeninės rinkodaros kanalui.

Kodėl skaitmeninis leidinys?

Nes PDF failai tiesiog nebeatitinka šiuolaikinio vartotojo poreikių. Jie negali pakankamai pritraukti jūsų auditorijos, praplėsti rinkodaros galimybių, padidinti pardavimų skaičiaus ar leisti įvertinti turinio našumo. Interaktyvūs skaitmeniniai leidiniai su pasirinktu prekės ženklu ir aktyviomis nuorodomis gali padaryti tai ir dar daugiau! 

apie mus info leidiniai
daugiau pasiekiamumo info leidiniai

Daugiau pasiekiamumo

Paieškos sistemos srautas

Naudojant HTML5 skaitmeninius leidinius, paieškos sistemos gali perskaityti jūsų tekstus ir vaizdus. Padidinkite savo matomumą paieškos sistemose ir pasiekite vartotojus, kurie ieško jūsų turinio „Google“, „Bing“ ir kitose paieškos sistemose.

Socialinių tinklų srautas

Pasiekite daugiau tikslingos auditorijos. Bendrinkite skaitmeninį leidinį vienu paspaudimu socialiniuose tinkluose ir reguliariai pritraukite savo gerbėjus ar sekėjus naujausiu turiniu.

Kodėl verta įkelti skaitmeninį leidinį į infoleidiniai.lt

Daugiau pasiekiamumo

Padidinkite savo matomumą paieškos sistemose ir pasiekite vartotojus, kurie ieško jūsų turinio „Google“, „Bing“ ir kitose paieškos sistemose.

Daugiau srauto

Išplėskite savo turinį pateikdami papildomos informacijos, susiedami savo žurnalą su naudingais šaltiniais, tokiais kaip internetinė parduotuvė ar svetainė.

Daugiau pardavimų

Pristatykite savo produktus interaktyviu būdu. Susiekite juos tiesiai iš savo skaitmeninio leidinio su savo svetaine ar internetine parduotuve.

Būkite matomi

Skaitmeniniai leidiniai, integruoti išmaniosiomis funkcijomis, leidžiančiomis rinkodaros, pardavimų, personalo ir kitiems specialistams išsiskirti iš minios.